Що говорять про нас

“Від початку до кінця, вони були шанобливі, пунктуальні, і дбали за протягом усього процесу.”
“Чудове обслуговування клієнтів, з моменту секретар відповідає на телефон, поки ви не повісите трубку, ви не будете розчаровані.”
“Я хотів би подякувати вам за вашу допомогу і досвід впродовж будівництва.”
“За допомогою всього лише 12 250 ват панелей  у нас є так багато енергії, ми не знаємо, що робити з нею. Їх технічний сервіс на вищому рівні.”

Ознайомтесь з нами

Детальніше про компанію

H аша компанія надає послуги по будівництву сонячних електростанцій. Ми використовуємо обладнання відомих брендів “ABB” “BENQ” “SIEMENS”, що гарантує нашим клієнтам високу продуктивність та надійність сонячних електростанцій.

Доставка та установка обладнання
Підключення до загальної електромережі за системою “Зелений Тариф”
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Наші Партнери

Сонячні електростанції – вигідна інвестиція у майбутнє

Протягом останніх трьох років за- гальні потужності сонячних електро- станцій в Україні зростали на 80-95% щорічно завдяки сприятливим геогра- фічним умовам та найвищому в світі «зеленому» тарифу. Ціна створення сонячних електростанцій щороку значно зменшується завдяки удоско- наленню технологій виробництва фотоелектричних модулів (сонячних батарей), збільшенню їх потужності, коефіцієнту корисної дії, а голов- не – щороку зменшується ціна 1Вт потужності батарей. Темпи розвитку сонячної енергетики можна порівняти хіба що з революцією в IT-сфері.

Один метр квадратний освітлюваної сонцем поверхні здатний генерувати до 1,1 кВт електроенергії за день. Багато це чи мало? Порахуйте, скільки квадратних метрів даху, навісів або відкритих майданчиків у вашому домогосподарстві або підприємстві не затінені. Помноживши цю кількість на 1,1, ви дізнаєтеся, скільки кіловат-годин сонячної електроенергії щодня даремно розсіюється в атмосферу у вигляді тепла і відбивається назад у космос у вигляді світла. Як не втратити ці безкоштовні кіловати?

Встановіть на своєму даху або будь-якому не затіненому майдан- чику сонячні панелі, і ви отримаєте власну сонячну електростанцію, яка забезпечить ваш будинок або бізнес електроенергією в повному обсязі, або, принаймні, дозволить значно зменшити рахунки за електрику!

Сьогодні сонячна енергетика стає актуальною як ніколи. Глобальні проб- леми з енергоносіями, залежність нашої держави від імпортних вугле- воднів, все це змушує нас шукати нові джерела енергії, а державу під егідою Євросоюзу – вкладати гроші у сонячні електростанції та «зелений» тариф.

Якщо ще 1-2 роки тому встанов- лення сонячних батарей на дахах та фасадах приватних будинків було доцільне лише у випадку уникнення надто дорогого підключення до мере- жі, то зараз це може стати хорошою інвестицією. «Зелений» тариф для приватних осіб становить 0,18 кВт. Від- сутність вимог щодо вмісту місцевої складової ще зменшує ціну приватних електростанцій. Побутовий споживач має право на встановлення у своєму приватному домогосподарстві гене- руючої установки, призначеної для виробництва електричної енергії з енергії сонячного випромінювання, величина встановленої потужності якої не перевищує 30 кВт, але не більше потужності, дозволеної до споживання за договором про корис- тування електричною енергією, та має право продавати енергопоста- чальнику таку енергію за «зеленим» тарифом в обсязі, що перевищує споживання. Для обліку виробленої електрики приват- ними станціями використовується двонаправлений лічильник активної електричної енергії, що обліковує об- сяги відпущеної в електричну мережу та отриману з електричної мережі електричну енергію, а також (додат- ково) сальдо між ними.

Не потрібна ліцензія, не потрібно виконувати вимоги відносно «місцевої складової», – встановити власну елект- ростанцію і продавати електроенергію за «зеленим» тарифом сьогодні може будь-який споживач електроенергії. Порядок продажу та обліку такої електроенергії, а також розрахунків за неї затверджується національною комісією, що здійснює державне регу- лювання у сфері енергетики. Гарантійний термін служби соняч- них панелей становить 25 років. Завдяки відсутності рухливих деталей, неполадки в роботі обладнання вини- кають вкрай рідко. Ці передумови створюють ідеальну можливість стати незалежним від цін на природній газ та електроенергію (обігріваючи при- ватний будинок за рахунок виробле- ної електроенергії) і не тільки, адже інвестиції, вкладені у власну сонячну електростанцію на даху, мають по- вернутись протягом 5-6 років. Отож, для власників приватних домогоспо- дарств будівництво власної сонячної електростанції може перетворитися на невеликий бізнес з можливістю пасивного заробітку.