Комерційна пропозиція
тип електростанції “Гібридна” потужність 4,6 кВт

 

Деталі СЕС Кількість
Фотомодули 430 W  (Made in EU) 12 шт
Інвертор ABB + акумулятор PV+STORAGE KIT REACT UNO 4.6 TL BATTERY BOX MONOFASE 2KWH (Made in Italy) 1 шт
 

 

Основні характеристики – гібридна система АВВ 4,6-TL (цілісний комплект акумулятора і інвертора) складається з фотоелектричного перетворювача однофазного АВВ gridconnected з вбудованим літій-іонним акумулятором корисною потужністю 2 кВт і з можливістю розширення до 3-х одиниць. Тобто потужність акумуляторів можна збільшити до 6 кВт. .

Фотомодули 430 W (Made in EU) – Монокристаллические высококачественные модули, которые могут быть широко использованы в жилых, коммерческих и коммунальных объектах. Он прошел тест на коррозию, соль-туман, тест на коррозию аммиака и тест на воспламеняемость , чтобы обеспечить повышенную надежность и безопасность. Положительный толлеранс мощности + 3% обеспечивает ожидаемые выходные мощности. Гарантия-25 лет.

Гібридна сонячна електростанція це генеруюча установка, що дозволяє не тільки працювати по програмі «Зелений тариф» але і мати резервне живлення у Вашому будинку. Гібридна система всесвітньовідомої фірми АВВ спроектована як модульний набір і дозволяє точно підібрати в залежності від споживання потрібну потужність акумуляторних батарей.

Переваги системи гібридна сонячна електростанція + інтегрований акумулятор:

  • координація всіх енергетичних потоків з метою узгодження виробництва фотоелектричної енергії і внутрішнього споживання.
  •  управління і час автономної роботи оптимізовані – єдиний інтерфейс для моніторингу виробництва електроенергії і управління побутовими завданнями навіть віддалено.