Комерційна пропозиція  тип електростанції “Мережева” потужність 10 кВт

https://nua.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/357.jpg

Технічні характеристики станції

 

 
 Тип електростанції
Мережева
 Потужність мережевого інвертора  10 кВт
Потужність сонячних панелей  10,0 – 12 кВт
Кількість сонячних панелей   16-20 шт.
Тип сонячних панелей  Монокристалічні
Кут нахилу  30-35 град.
Орієнтація  Південь
Площа сонячних панелей  50 кв.м.
Кількість фаз
 3
Напруга підключення змінного струму
 380 +-20%

 

Мережева сонячна електростанція використовується для електропостачання будинку з можливістю продажу по “Зеленому тарифу” надлишку електроенергії в мережу.

Оплата за що генерується але не використану електроенергію, проводиться в кінці кожного місяця на ваш розрахунковий рахунок.  Особливістю даного типу фотоелектричних станцій є те, що система працює тільки при наявності напруги зовнішньої електромережі.

 Середня генерація електроэнергиії в рік  становить  – 12 000-14000 кВт

Мінімальний виробіток в місяць – 300 кВт

Максимальний виробіток в місяць  – 1600 кВт

«Зелений тариф» на 2021 рік становить – 0,163 Євро / кВт.   Всі умови для власника «Зеленої» електростанції фіксуються на момент подачі заявки про здачу генеруючої установки в експлуатацію і діють до 2030 року.  Продуктивність вказана середня, реальна продуктивність може відрізнятись в залежності від метеоумов і устаткування (відхилення до 20%).

Окупність станції  при мінімальному власному споживанню – 4 роки

Деталі СЕС Кількість
Фотомодулi 635 W  Bifacial (Made in PRC) 16-20 шт
Інвертор ABB 10.0 TLFS (Made in Italy) 1 шт
Кабель для панелей  100 м
Система захисту
Монтаж фотомодулів, обвязка інвертора, запуск станції
Монтаж металоконструкції
Оформлення  Зеленого тарифу

 

Фотомодулі 635 W Bifacial (Made in PRC)  Монокристалічні високоякісні модулі, які можуть бути широко використані в житлових, комерційних і комунальних об’єктах.  Він пройшов тест на корозію, сіль-туман, тест на корозію аміаку і тест на займистість, щоб забезпечити підвищену надійність і безпеку. За рахунок технології Bifical збільшується вироблення електроенергії на 5-30% .  Гарантія-30 років.

Інвертор ABB 10.0 TLFS (Made in Italy) завдяки добре продуманій конструкції дуже довговічний і стабільно продуктивний. Гарантія від виробника 10 років.

Кошторис сонячної електростанції носить загальноінформативний характер. Для більш точного розрахунку Ви можете замовити безкоштовний огляд місця де планується інсталяція, що дасть можливість врахування потрібної системи кріплень і прорахунку вартості монтажу. Також у вартість кошторису можна включити облаштування вузла обліку (двонаправленого лічильника) і послуги по здачі в експлуатацію об’єкта.

Wi-Fi моніторинг для віддаленого контролю за роботою Вашої сонячної електростанції  та моніторинг виробітку електроенергії.